náměstí Hrdinů 109, 68603 Staré Město, Česká republika
| katalogové číslo: | COBI-24600 |
| EAN: | 5902251246006 |
| záruka: | 24 měsíců |
| výrobce: | COBI |
| věrnostní body: | 2 |
| cena bez DPH: | 326,40 Kč |

Víte, že:
Technická specifikace:
Redaktor časopisu Kraftfahrzeugtechnik 1961:
"Je zklamáním, že jinak moderní automobil má tak hrubé nedostatky. Chybějícím svárem v rohu kabiny byla vidět ubíhající silnice. Patrná byla počínající koroze a to by se u nového vozu nemělo stát. Dobré jízdní vlastnosti snad kazí jen brzdy, které při brždění z táhlého kopce vadnou a řidič nemá jistotu, že zastaví tam, kde potřebuje. Při jízdě je s tím zkrátka nutné počítat."
| Počet figurek | 0 ks |
|---|---|
| Verze (série) | 03/2024 |
| Rozměry po sestavení | 12,5 x 7 x 6 cm |
| Počet kostek | 147 ks |
| Měřítko | 1:35 |
| Hmotnost balení | 215 g |
| Rozměr krabice (balení) | 23,5 x 18 x 5 cm |
| Doporučený věk | 6+ |
| Kostečky lze kombinovat s jinou známou značkou | Ano |
| Obsahuje světélkující kostky | Ne |
| Materiál | Plast |
| Kolekce | Youngtimer |
+ Skvělá komunikace
Všechno proběhlo bez problémů.
+ Rychlost dodání
- Nic
Velmi rychlé dodání.Úplná spokojenost.
+ Rychlost zpracovani i odeslani zasilky
+ Rychlé a solidní jednání.
Stavebnice COBI jsou známé důrazem na realistické zpracování vojenské i civilní techniky. Jedním z klíčových parametrů, který ovlivňuje výsledný model, je měřítko stavebnice. Na první ...
Číst celé
Když se řekne stavebnice z plastových kostek, většina lidí si automaticky vybaví legendární značku LEGO. V posledních letech si však stále větší popularitu získává také evropská značka COBI, která ...
Číst celé
Cobishop - Ondřej Vašťák
náměstí Hrdinů 109,
68603 Staré Město,
Česká republika
Vážíme si vašeho soukromí.
Cobishop.cz používá soubory cookies nutné pro správné fungování webu (nezbytné cookies), pro měření návštěvnosti (analytické cookies) a k personalizaci reklamy (marketingové cookies). Abychom mohli cookies používat potřebujeme váš laskavý souhlas. Děkujeme, že nám pomáháte vylepšovat naše služby. Podrobné informace ZDE.