náměstí Hrdinů 109, 68603 Staré Město, Česká republika
| katalogové číslo: | COBI-2299 |
| EAN: | 5902251022990 |
| záruka: | 24 měsíců |
| výrobce: | COBI |
| věrnostní body: | 27 |
| cena bez DPH: | 2 659,20 Kč |

Víte, že:
Technické parametry:
Ze vzpomínek Johna Steela:"Před seskokem jsem se velmi bál, ale byl jsem pevně odhodlaný udělat co bylo třeba. Když jsem opustil letadlo, tak byla situace opravdu zlá. Můj první boj nad Francouzským územím jsem sváděl se silným větrem a deštěm tak hustým, že jsem si chvílemi neviděl na nohy. Když na to znovu a znovu vzpomínám, tak cítím hrdost na to, že jsem mohl bojovat za svobodu a pomohl porazit nacisty."
| Verze (série) | 05/2024 |
|---|---|
| Počet figurek | 1 ks |
| Doporučený věk | 11+ |
| Počet kostek | 2280 ks |
| Hmotnost balení | 3985 g |
| Rozměr krabice (balení) | 45 x 35,5 x 12 cm |
| Rozměry po sestavení | 63 x 31 x 41 cm |
| Kostečky lze kombinovat s jinou známou značkou | Ano |
| Obsahuje světélkující kostky | Ne |
| Materiál | Plast |
| Kolekce | World War II |
+ Skvělá komunikace
Všechno proběhlo bez problémů.
+ Rychlost dodání
- Nic
Velmi rychlé dodání.Úplná spokojenost.
+ Rychlost zpracovani i odeslani zasilky
+ Rychlé a solidní jednání.
Stavebnice COBI jsou známé důrazem na realistické zpracování vojenské i civilní techniky. Jedním z klíčových parametrů, který ovlivňuje výsledný model, je měřítko stavebnice. Na první ...
Číst celé
Když se řekne stavebnice z plastových kostek, většina lidí si automaticky vybaví legendární značku LEGO. V posledních letech si však stále větší popularitu získává také evropská značka COBI, která ...
Číst celé
Cobishop - Ondřej Vašťák
náměstí Hrdinů 109,
68603 Staré Město,
Česká republika
Vážíme si vašeho soukromí.
Cobishop.cz používá soubory cookies nutné pro správné fungování webu (nezbytné cookies), pro měření návštěvnosti (analytické cookies) a k personalizaci reklamy (marketingové cookies). Abychom mohli cookies používat potřebujeme váš laskavý souhlas. Děkujeme, že nám pomáháte vylepšovat naše služby. Podrobné informace ZDE.