náměstí Hrdinů 109, 68603 Staré Město, Česká republika
| katalogové číslo: | COBI-2426 |
| EAN: | 5902251024260 |
| záruka: | 24 měsíců |
| výrobce: | COBI |
| věrnostní body: | 11 |
| doprava zdarma | |
| cena bez DPH: | 767,43 Kč |

Víte, že:
Technické parametry: 
Americký pilot Chuck Yeager o F-104:
,,Vím, že mu v Evropě říkali létající rakev. Nebylo to úplně po právu, ale také musím říct, že se nejednalo o žádný zázrak letectví. Je to nejrychlejší stíhačka jakou jsem kdy pilotoval, jen příliš jednostranná. Rychlost ano, stoupavost ano, ale obratnost a flexibility minimální. Vím, že se mě chcete ptát na pověstné vertikální stoupání. Bylo to tak. Stoupání pod úhlem až 70° byl na Starfighteru nejbezpečnější manévr, ovšem dolů už to vybral málokdo."
| Počet figurek | 0 ks |
|---|---|
| Verze (série) | 08/2025 |
| Měřítko | 1:48 |
| Rozměry po sestavení | 33 x 16,5 x 9,5 cm |
| Rozměr krabice (balení) | 40 x 28 x 6 cm |
| Počet kostek | 438 ks |
| Hmotnost balení | 570 g |
| Doporučený věk | 8+ |
| Kostečky lze kombinovat s jinou známou značkou | Ano |
| Obsahuje světélkující kostky | Ne |
| Materiál | Plast |
| Kolekce | Vietnam War |
+ Skvělá komunikace
Všechno proběhlo bez problémů.
+ Rychlost dodání
- Nic
Velmi rychlé dodání.Úplná spokojenost.
+ Rychlost zpracovani i odeslani zasilky
+ Rychlé a solidní jednání.
Stavebnice COBI jsou známé důrazem na realistické zpracování vojenské i civilní techniky. Jedním z klíčových parametrů, který ovlivňuje výsledný model, je měřítko stavebnice. Na první ...
Číst celé
Když se řekne stavebnice z plastových kostek, většina lidí si automaticky vybaví legendární značku LEGO. V posledních letech si však stále větší popularitu získává také evropská značka COBI, která ...
Číst celé
Cobishop - Ondřej Vašťák
náměstí Hrdinů 109,
68603 Staré Město,
Česká republika
Vážíme si vašeho soukromí.
Cobishop.cz používá soubory cookies nutné pro správné fungování webu (nezbytné cookies), pro měření návštěvnosti (analytické cookies) a k personalizaci reklamy (marketingové cookies). Abychom mohli cookies používat potřebujeme váš laskavý souhlas. Děkujeme, že nám pomáháte vylepšovat naše služby. Podrobné informace ZDE.