náměstí Hrdinů 109, 68603 Staré Město, Česká republika
| katalogové číslo: | COBI-2657 |
| EAN: | 5902251026578 |
| záruka: | 24 měsíců |
| výrobce: | COBI |
| cena bez DPH: | 642,60 Kč |

Víte, že:
Technické parametry:
Ze vzpomínek velitele průzkumné jednotky majora Carla Marzahn:
,,Během tažení Francií jsme se s naším průzkumným vozidlem Sd.Kfz dostali na rozlehlou farmu nedaleko Saint-Gratien. Zprvu to vypadalo jako ideální past, ale po krátkém opatrném průzkumu a k našemu překvapení byla zcela opuštěná. Zaměstnanci farmy se patrně rozutekli sotva co zahlédly naše vozidla. Ve zvláštních budovách napůl zapuštěných do země jsme objevili regály plné zrajících sýrů. Po týdnech monotónní vojenské stravy nám to přišlo jako příjemné zpestření a každý kousek volného místa jsme zaplnili sýrem. Nebyl to dobrý nápad. Interiér pancéřového vozu se umí pod slunečními paprsky pěkně rozehřát a některý sýry doslova odtekly do míst a skulin odkud jsme je už nikdy nedostali. Nám to tak nepřišlo, ale když jsme na dočasném schromaždišti u Beauvais vystoupili z vozu, tak se nás všichni ptali co nám to k čertu v tom autě zdechlo."
| Verze (série) | 03/2025 |
|---|---|
| Počet figurek | 1 ks |
| Měřítko | 1 : 28 |
| Rozměry po sestavení | 17 x 8 x 7 cm |
| Rozměr krabice (balení) | 40 x 27,5 x 6 cm |
| Počet kostek | 502 ks |
| Hmotnost balení | 560 g |
| Doporučený věk | 9+ |
| Kostečky lze kombinovat s jinou známou značkou | Ano |
| Obsahuje světélkující kostky | Ne |
| Materiál | Plast |
| Kolekce | World War II |
+ Skvělá komunikace
Všechno proběhlo bez problémů.
+ Rychlost dodání
- Nic
Velmi rychlé dodání.Úplná spokojenost.
+ Rychlost zpracovani i odeslani zasilky
+ Rychlé a solidní jednání.
Stavebnice COBI jsou známé důrazem na realistické zpracování vojenské i civilní techniky. Jedním z klíčových parametrů, který ovlivňuje výsledný model, je měřítko stavebnice. Na první ...
Číst celé
Když se řekne stavebnice z plastových kostek, většina lidí si automaticky vybaví legendární značku LEGO. V posledních letech si však stále větší popularitu získává také evropská značka COBI, která ...
Číst celé
Cobishop - Ondřej Vašťák
náměstí Hrdinů 109,
68603 Staré Město,
Česká republika
Vážíme si vašeho soukromí.
Cobishop.cz používá soubory cookies nutné pro správné fungování webu (nezbytné cookies), pro měření návštěvnosti (analytické cookies) a k personalizaci reklamy (marketingové cookies). Abychom mohli cookies používat potřebujeme váš laskavý souhlas. Děkujeme, že nám pomáháte vylepšovat naše služby. Podrobné informace ZDE.