náměstí Hrdinů 109, 68603 Staré Město, Česká republika
| katalogové číslo: | COBI-5863 |
| EAN: | 5902251058630 |
| záruka: | 24 měsíců |
| výrobce: | COBI |
| věrnostní body: | 3 |
| cena bez DPH: | 321,30 Kč |

Víte, že:
Technické parametry:
Ze vzpomínek pamětníků na pilota Jak-1 Lidiji Vladimirovnu Litvjakovou:
"Byla to tichá skromná kráska s blond kštící vlasů a modrýma očima. Říkali jsme jí Bílá růže od Stalingradu."
"Měla ráda květiny a malovala je na svůj trup letadla. Také nosila květinovou vůni a bílou šálu jako talisman. Byla milovaná svými spolubojovníky i nepřáteli, kteří ji obdivovali."
| Počet figurek | 0 ks |
|---|---|
| Verze (série) | 09/2023 |
| Počet kostek | 140 ks |
| Měřítko | 1:48 |
| Hmotnost balení | 200 g |
| Rozměry po sestavení | 22 x 18,5 x 9,5 cm |
| Rozměr krabice (balení) | 27,5 x 18 x 6 cm |
| Doporučený věk | 6+ |
| Kostečky lze kombinovat s jinou známou značkou | Ano |
| Obsahuje světélkující kostky | Ne |
| Materiál | Plast |
| Kolekce | World War II |
+ Skvělá komunikace
Všechno proběhlo bez problémů.
+ Rychlost dodání
- Nic
Velmi rychlé dodání.Úplná spokojenost.
+ Rychlost zpracovani i odeslani zasilky
+ Rychlé a solidní jednání.
Stavebnice COBI jsou známé důrazem na realistické zpracování vojenské i civilní techniky. Jedním z klíčových parametrů, který ovlivňuje výsledný model, je měřítko stavebnice. Na první ...
Číst celé
Když se řekne stavebnice z plastových kostek, většina lidí si automaticky vybaví legendární značku LEGO. V posledních letech si však stále větší popularitu získává také evropská značka COBI, která ...
Číst celé
Cobishop - Ondřej Vašťák
náměstí Hrdinů 109,
68603 Staré Město,
Česká republika
Vážíme si vašeho soukromí.
Cobishop.cz používá soubory cookies nutné pro správné fungování webu (nezbytné cookies), pro měření návštěvnosti (analytické cookies) a k personalizaci reklamy (marketingové cookies). Abychom mohli cookies používat potřebujeme váš laskavý souhlas. Děkujeme, že nám pomáháte vylepšovat naše služby. Podrobné informace ZDE.