náměstí Hrdinů 109, 68603 Staré Město, Česká republika
| katalógové číslo: | COBI-2583 |
| EAN: | 5902251025830 |
| záruka: | 24 mesiacov |
| výrobca: | COBI |
| vernostné body: | 12 |
| cena bez DPH: | 1 485,78 Kč |

To viete:
Technické parametre:
Zo spomienok nemeckého veliteľa Heinza Rempela:
"Ferdinand bol pre nás nočnou morou. Bol to najhorší tank, akého sme kedy mali. Bol taký ťažký, že často uviazol v blate alebo na mostoch. Bol taký nespoľahlivý, že sa často kazil a museli sme ho opravovať. Bol taký nemotorný, že sa nedokázal otočiť, ak sme narazili na prekážku. A nemalo guľomet, takže sme boli bezbranní proti pechote. Bol to pekelný stroj."
| Počet figúrok | 1 ks |
|---|---|
| Mierka | 1 : 28 |
| Verzia (séria) | 12/2023 |
| Počet kociek | 1268 ks |
| Hmotnosť balenia | 1415 g |
| Rozmery po zostavení | 28,5 x 12,5 x 14 cm |
| Rozmer krabice (balenie) | 45 x 30,5 x 7 cm |
| Odporúčaný vek | 9+ |
| Kocky možno kombinovať s inou známou značkou | Ano |
| Materiál | Plast |
| Kolekcia | World War II |
+ Cena,rýchle doručenie
+ Expresné dodanie,ceny, krásne a kvalitné výrobky
Rýchle a spoľahlivé doručenie.
+ 100% spokojnosť, odporúčam
+ Rychlost zpracovani i odeslani zasilky
+ Rychlé a solidní jednání.
Stavebnice COBI sú známe dôrazom na realistické spracovanie vojenskej i civilnej techniky. Jedným z kľúčových parametrov, ktorý ovplyvňuje výsledný model, je mierka stavebnice. Na prvý pohľad ide iba ...
Prečítať celé
Keď sa povie stavebnica z plastových kociek, väčšina ľudí si automaticky predstaví legendárnu značku LEGO. V posledných rokoch si však čoraz väčšiu popularitu získava aj európska značka COBI, ...
Prečítať celé
Cobishop - Ondřej Vašťák
náměstí Hrdinů 109,
68603 Staré Město,
Česká republika
Respektujeme vaše súkromie.
Cobishop.cz používa súbory cookie, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie webovej stránky (základné súbory cookie), na meranie návštevnosti (analytické súbory cookie) a na personalizáciu reklamy (marketingové súbory cookie). Na to, aby sme mohli používať súbory cookie, potrebujeme váš láskavý súhlas. Ďakujeme, že nám pomáhate zlepšovať naše služby. Podrobné informácie nájdete TU.