náměstí Hrdinů 109, 68603 Staré Město, Česká republika
| katalogové číslo: | COBI-3044 |
| EAN: | 5902251030445 |
| záruka: | 24 měsíců |
| výrobce: | COBI |

Víte, že:
Technické parametry:
Ze vzpomínek velitele sovětské 46. gardové tankové brigády plukovníka Dmitrije Fjodoroviče Lozi:
,,Pro to nemám slov! Shermany byly nádherné, krásně natřené. Sedadla byla velmi pohodlná, potažená nějakým druhem umělé kůže. Když se někde objevil nějaký opuštěný Sherman, do pár minut ho ruští pěšáci oholili o veškeré čalounění. Daly se z něj udělat parádní holínky."
Zajímá vás jaké to bylo učastnit se bojů v Evropě jako velitel tanku Sherman ?
Přesný až syrový popis událostí najdete v poutavé knize Shermany dobývají Evropu. Další informace najdete ZDE.
| Verze (série) | 09/2022 |
|---|---|
| Počet figurek | 1 ks |
| Rozměry po sestavení | 17 x 8 x 11,5 cm |
| Měřítko | 1:35 |
| Rozměr krabice (balení) | 40 x 30,5 x 6 cm |
| Počet kostek | 615 ks |
| Hmotnost balení | 710 g |
| Doporučený věk | 9+ |
| Kostečky lze kombinovat s jinou známou značkou | Ano |
| Kolekce | Company of Heroes 3 |
| Obsahuje světélkující kostky | Ne |
| Materiál | Plast |
| cobi-3044-box-back.jpg | Zobrazit |
| cobi-3044-box-front.jpg | Zobrazit |
| cobi-3044-scene-front.jpg | Zobrazit |
| cobi-3044-scene-back.jpg | Zobrazit |
| Oficiální web hry | Zobrazit |
+ Skvělá komunikace
Všechno proběhlo bez problémů.
+ Rychlost dodání
- Nic
Velmi rychlé dodání.Úplná spokojenost.
+ Rychlost zpracovani i odeslani zasilky
+ Rychlé a solidní jednání.
Stavebnice COBI jsou známé důrazem na realistické zpracování vojenské i civilní techniky. Jedním z klíčových parametrů, který ovlivňuje výsledný model, je měřítko stavebnice. Na první ...
Číst celé
Když se řekne stavebnice z plastových kostek, většina lidí si automaticky vybaví legendární značku LEGO. V posledních letech si však stále větší popularitu získává také evropská značka COBI, která ...
Číst celé
Cobishop - Ondřej Vašťák
náměstí Hrdinů 109,
68603 Staré Město,
Česká republika
Vážíme si vašeho soukromí.
Cobishop.cz používá soubory cookies nutné pro správné fungování webu (nezbytné cookies), pro měření návštěvnosti (analytické cookies) a k personalizaci reklamy (marketingové cookies). Abychom mohli cookies používat potřebujeme váš laskavý souhlas. Děkujeme, že nám pomáháte vylepšovat naše služby. Podrobné informace ZDE.