náměstí Hrdinů 109, 68603 Staré Město, Česká republika
| katalogové číslo: | COBI-2598 |
| EAN: | 5902251025984 |
| záruka: | 24 měsíců |
| výrobce: | COBI |
| věrnostní body: | 15 |
| cena bez DPH: | 1 561,90 Kč |

Víte, že:
Technické parametry:
Ze vzpomínek Wilhelma Kirchnera - 3. Panzerarmee:
"Naše ,,Vosa" byla rychlá, obratná a náš útok byl devastující. Byl to náš domov, zbraň i pevnost. Cítili jsme se neporazitelní. To ale rychle přešlo. Při operaci v Kurském oblouku se nám pokazil motor. Bez motoru nemůžete manévrovat a bez manévrování vás čeká jen to jediné. Během vteřiny jsme se z neohrožených rytířů proměnili na ustašené myši. Ptáte se co jsme udělali? Já vám to řeknu. Utekli ! "
| Měřítko | 1 : 28 |
|---|---|
| Verze (série) | 10/2024 |
| Hmotnost balení | 1340 g |
| Rozměry po sestavení | 23 x 13 x 13,5 cm |
| Počet figurek | 3 ks |
| Rozměr krabice (balení) | 40 x 30 x 7 cm |
| Počet kostek | 860 ks |
| Doporučený věk | 9+ |
| Kostečky lze kombinovat s jinou známou značkou | Ano |
| Obsahuje světélkující kostky | Ne |
| Materiál | Plast |
| Kolekce | World War II |
+ Skvělá komunikace
Všechno proběhlo bez problémů.
+ Rychlost dodání
- Nic
Velmi rychlé dodání.Úplná spokojenost.
+ Rychlost zpracovani i odeslani zasilky
+ Rychlé a solidní jednání.
Stavebnice COBI jsou známé důrazem na realistické zpracování vojenské i civilní techniky. Jedním z klíčových parametrů, který ovlivňuje výsledný model, je měřítko stavebnice. Na první ...
Číst celé
Když se řekne stavebnice z plastových kostek, většina lidí si automaticky vybaví legendární značku LEGO. V posledních letech si však stále větší popularitu získává také evropská značka COBI, která ...
Číst celé
Cobishop - Ondřej Vašťák
náměstí Hrdinů 109,
68603 Staré Město,
Česká republika
Vážíme si vašeho soukromí.
Cobishop.cz používá soubory cookies nutné pro správné fungování webu (nezbytné cookies), pro měření návštěvnosti (analytické cookies) a k personalizaci reklamy (marketingové cookies). Abychom mohli cookies používat potřebujeme váš laskavý souhlas. Děkujeme, že nám pomáháte vylepšovat naše služby. Podrobné informace ZDE.