náměstí Hrdinů 109, 68603 Staré Město, Česká republika
| katalogové číslo: | COBI-2660 |
| EAN: | 5902251026608 |
| záruka: | 24 měsíců |
| výrobce: | COBI |
| věrnostní body: | 3 |
| cena bez DPH: | 763,98 Kč |

Víte, že:
Technické parametry:
Ze vzpomínek velitele tanku Jana Kurzkeho:
,,Když jsme narazili na sovětské T-26, poprvé jsem poznal opravdový strach. Jejich děla prorážela vše, co jim stálo v cestě. Na nás zbylo jen kličkovat, využít rychlost, schovat se v oblacích prachu a zasypat je kulometnou palbou, která jim však sotva poškrábala pancíř. V těch chvílích jsem pochopil, že Panzer I není určen k soubojům s tanky."
| Verze (série) | 09/2025 |
|---|---|
| Počet figurek | 1 ks |
| Měřítko | 1 : 28 |
| Rozměry po sestavení | 16 x 8 x 7 cm |
| Rozměr krabice (balení) | 40 x 30,5 x 6 cm |
| Hmotnost balení | 635 g |
| Počet kostek | 654 ks |
| Doporučený věk | 9+ |
| Kostečky lze kombinovat s jinou známou značkou | Ano |
| Obsahuje světélkující kostky | Ne |
| Materiál | Plast |
| Kolekce | World War II |
+ Skvělá komunikace
Všechno proběhlo bez problémů.
+ Rychlost dodání
- Nic
Velmi rychlé dodání.Úplná spokojenost.
+ Rychlost zpracovani i odeslani zasilky
+ Rychlé a solidní jednání.
Stavebnice COBI jsou známé důrazem na realistické zpracování vojenské i civilní techniky. Jedním z klíčových parametrů, který ovlivňuje výsledný model, je měřítko stavebnice. Na první ...
Číst celé
Když se řekne stavebnice z plastových kostek, většina lidí si automaticky vybaví legendární značku LEGO. V posledních letech si však stále větší popularitu získává také evropská značka COBI, která ...
Číst celé
Cobishop - Ondřej Vašťák
náměstí Hrdinů 109,
68603 Staré Město,
Česká republika
Vážíme si vašeho soukromí.
Cobishop.cz používá soubory cookies nutné pro správné fungování webu (nezbytné cookies), pro měření návštěvnosti (analytické cookies) a k personalizaci reklamy (marketingové cookies). Abychom mohli cookies používat potřebujeme váš laskavý souhlas. Děkujeme, že nám pomáháte vylepšovat naše služby. Podrobné informace ZDE.