náměstí Hrdinů 109, 68603 Staré Město, Česká republika
| katalogové číslo: | COBI-26610 |
| EAN: | 5902251266103 |
| záruka: | 24 měsíců |
| výrobce: | COBI |
| věrnostní body: | 10 |
| cena bez DPH: | 1 197,48 Kč |

Víte, že:
Technické parametry:
Air Force One:
Chuck Norris o letu v Boeingu 747:
"V roce 2008 jsem letěl s panem Prezidentem G. W. Bushem v Air Force One. Cestou na toaletu jsme vletěli do turbulencí. Kovové madlo, o které jsem se na poslední chvíli zachytil se uprostřed ohlo a vyklouzlo ze svých úchytů. Něvěděl jsem co mám dělat. S kovovou tyčí v ruce jsem se vrátil k ostatním cestujícím s omluvným výrazem na tváři."
| Počet figurek | 0 ks |
|---|---|
| Verze (série) | 03/2024 |
| Počet kostek | 1087 ks |
| Hmotnost balení | 1250 g |
| Měřítko | 1:144 |
| Rozměry po sestavení | 42 x 46 x 15 cm |
| Rozměr krabice (balení) | 45 x 32 x 7 cm |
| Doporučený věk | 9+ |
| Kostečky lze kombinovat s jinou známou značkou | Ano |
| Kolekce | Boeing |
| Obsahuje světélkující kostky | Ne |
| Materiál | Plast |
+ Skvělá komunikace
Všechno proběhlo bez problémů.
+ Rychlost dodání
- Nic
Velmi rychlé dodání.Úplná spokojenost.
+ Rychlost zpracovani i odeslani zasilky
+ Rychlé a solidní jednání.
Stavebnice COBI jsou známé důrazem na realistické zpracování vojenské i civilní techniky. Jedním z klíčových parametrů, který ovlivňuje výsledný model, je měřítko stavebnice. Na první ...
Číst celé
Když se řekne stavebnice z plastových kostek, většina lidí si automaticky vybaví legendární značku LEGO. V posledních letech si však stále větší popularitu získává také evropská značka COBI, která ...
Číst celé
Cobishop - Ondřej Vašťák
náměstí Hrdinů 109,
68603 Staré Město,
Česká republika
Vážíme si vašeho soukromí.
Cobishop.cz používá soubory cookies nutné pro správné fungování webu (nezbytné cookies), pro měření návštěvnosti (analytické cookies) a k personalizaci reklamy (marketingové cookies). Abychom mohli cookies používat potřebujeme váš laskavý souhlas. Děkujeme, že nám pomáháte vylepšovat naše služby. Podrobné informace ZDE.