náměstí Hrdinů 109, 68603 Staré Město, Česká republika
| katalogové číslo: | COBI-2991 |
| EAN: | 5902251029913 |
| záruka: | 24 měsíců |
| výrobce: | COBI |

Víte, že:
Technické parametry:
| Počet figurek | 1 ks |
|---|---|
| Verze (série) | 10/2022 |
| Rozměry po sestavení | 14,5 x 6 x 7,5 cm |
| Měřítko | 1:35 |
| Hmotnost balení | 260 g |
| Rozměr krabice (balení) | 27,5 x 20 x 6 cm |
| Počet kostek | 304 ks |
| Doporučený věk | 8+ |
| Kostečky lze kombinovat s jinou známou značkou | Ano |
| Kolekce | Great War |
| Obsahuje světélkující kostky | Ne |
| Materiál | Plast |
| 2991-box-front | Zobrazit |
| 2991-box-back | Zobrazit |
| 2991-scena-300 | Zobrazit |
| Tankové muzeum Saumur | Zobrazit |
+ Skvělá komunikace
Všechno proběhlo bez problémů.
+ Rychlost dodání
- Nic
Velmi rychlé dodání.Úplná spokojenost.
+ Rychlost zpracovani i odeslani zasilky
+ Rychlé a solidní jednání.
Stavebnice COBI jsou známé důrazem na realistické zpracování vojenské i civilní techniky. Jedním z klíčových parametrů, který ovlivňuje výsledný model, je měřítko stavebnice. Na první ...
Číst celé
Když se řekne stavebnice z plastových kostek, většina lidí si automaticky vybaví legendární značku LEGO. V posledních letech si však stále větší popularitu získává také evropská značka COBI, která ...
Číst celé
Cobishop - Ondřej Vašťák
náměstí Hrdinů 109,
68603 Staré Město,
Česká republika
Vážíme si vašeho soukromí.
Cobishop.cz používá soubory cookies nutné pro správné fungování webu (nezbytné cookies), pro měření návštěvnosti (analytické cookies) a k personalizaci reklamy (marketingové cookies). Abychom mohli cookies používat potřebujeme váš laskavý souhlas. Děkujeme, že nám pomáháte vylepšovat naše služby. Podrobné informace ZDE.