náměstí Hrdinů 109, 68603 Staré Město, Česká republika
| katalogové číslo: | COBI-2735 |
| EAN: | 5902251027353 |
| záruka: | 24 měsíců |
| výrobce: | COBI |
| věrnostní body: | 12 |
| cena bez DPH: | 572,51 Kč |

Víte, že:
Technické parametry:
Musée des Blindés:
Jedno z nějvětších tankových muzeí na světě založené v roce 1977 ve městě Saumur, Francie. Muzeum má ve svých sbírkách přes 880 obrněných vozidel. Více má jen britské muzeum, které však z nedostatku prostor vystavuje jen asi čtvrtinu exponátů.
Winston Churchill o tanku Tiger I:
"Pro Němce je Tiger zlatou zbraní. Neustále se nás snaží přesvědčit o jeho neporazitelnosti a mají pravdu. Je neporazitelný, ze předu...."
| Počet figurek | 0 ks |
|---|---|
| Verze (série) | 06/2025 |
| Rozměry po sestavení | 18 x 7,5 x 6 cm |
| Měřítko | 1:48 |
| Rozměr krabice (balení) | 32 x 20 x 7 cm |
| Hmotnost balení | 450 g |
| Doporučený věk | 8+ |
| Počet kostek | 870 ks |
| Kostečky lze kombinovat s jinou známou značkou | Ano |
| Obsahuje světélkující kostky | Ne |
| Materiál | Plast |
| Kolekce | World War II |
+ Skvělá komunikace
Všechno proběhlo bez problémů.
+ Rychlost dodání
- Nic
Velmi rychlé dodání.Úplná spokojenost.
+ Rychlost zpracovani i odeslani zasilky
+ Rychlé a solidní jednání.
Stavebnice COBI jsou známé důrazem na realistické zpracování vojenské i civilní techniky. Jedním z klíčových parametrů, který ovlivňuje výsledný model, je měřítko stavebnice. Na první ...
Číst celé
Když se řekne stavebnice z plastových kostek, většina lidí si automaticky vybaví legendární značku LEGO. V posledních letech si však stále větší popularitu získává také evropská značka COBI, která ...
Číst celé
Cobishop - Ondřej Vašťák
náměstí Hrdinů 109,
68603 Staré Město,
Česká republika
Vážíme si vašeho soukromí.
Cobishop.cz používá soubory cookies nutné pro správné fungování webu (nezbytné cookies), pro měření návštěvnosti (analytické cookies) a k personalizaci reklamy (marketingové cookies). Abychom mohli cookies používat potřebujeme váš laskavý souhlas. Děkujeme, že nám pomáháte vylepšovat naše služby. Podrobné informace ZDE.