náměstí Hrdinů 109, 68603 Staré Město, Česká republika
| katalógové číslo: | COBI-24612 |
| EAN: | 5902251246129 |
| záruka: | 24 mesiacov |
| výrobca: | COBI |
| vernostné body: | 10 |
| cena bez DPH: | 576,87 Kč |

To viete:
Technické parametre:
Volací znak hasiča Coney Island Gorock:
"Malé vozidlá záchrannej služby sú zvyčajne prvé, ktoré sa po zavolaní dostavia na miesto udalosti. Za niekoľko rokov praxe sme si zvykli, že môžeme očakávať čokoľvek, ale na niektoré situácie sa nedá pripraviť. Spomínam si, že pri požiari bytového domu na Cropsay Avenue sme okrem obyvateľov museli z plameňov vyniesť aj takmer 10-kilogramovú kobru kráľovskú, bez ktorej správca odmietal opustiť horiaci dom. Mali sme len niekoľko sekúnd na vyriešenie rébusu, ako a v čom jedovatého vystresovaného plaza prepraviť. Had sa nakoniec zachoval oveľa rozumnejšie ako jeho chovateľ."
| Počet figúrok | 1 ks |
|---|---|
| Verzia (séria) | 12/2024 |
| Mierka | 1:35 |
| Rozmery po zostavení | 20,5 x 8 x 6,5 cm |
| Rozmer krabice (balenie) | 33 x 20 x 6 cm |
| Počet kociek | 358 ks |
| Hmotnosť balenia | 440 g |
| Odporúčaný vek | 6+ |
| Kocky možno kombinovať s inou známou značkou | Áno |
| Obsahuje svetielkujúce kocky | Nie |
| Materiál | Plast |
| Kolekcia | RAM collection |
+ Cena,rýchle doručenie
+ Expresné dodanie,ceny, krásne a kvalitné výrobky
Rýchle a spoľahlivé doručenie.
+ 100% spokojnosť, odporúčam
+ Rychlost zpracovani i odeslani zasilky
+ Rychlé a solidní jednání.
Stavebnice COBI sú známe dôrazom na realistické spracovanie vojenskej i civilnej techniky. Jedným z kľúčových parametrov, ktorý ovplyvňuje výsledný model, je mierka stavebnice. Na prvý pohľad ide iba ...
Prečítať celé
Keď sa povie stavebnica z plastových kociek, väčšina ľudí si automaticky predstaví legendárnu značku LEGO. V posledných rokoch si však čoraz väčšiu popularitu získava aj európska značka COBI, ...
Prečítať celé
Cobishop - Ondřej Vašťák
náměstí Hrdinů 109,
68603 Staré Město,
Česká republika
Respektujeme vaše súkromie.
Cobishop.cz používa súbory cookie, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie webovej stránky (základné súbory cookie), na meranie návštevnosti (analytické súbory cookie) a na personalizáciu reklamy (marketingové súbory cookie). Na to, aby sme mohli používať súbory cookie, potrebujeme váš láskavý súhlas. Ďakujeme, že nám pomáhate zlepšovať naše služby. Podrobné informácie nájdete TU.