náměstí Hrdinů 109, 68603 Staré Město, Česká republika
| katalógové číslo: | COBI-24622 |
| EAN: | 5902251246228 |
| záruka: | 24 mesiacov |
| výrobca: | COBI |
| vernostné body: | 10 |
| cena bez DPH: | 411,06 Kč |

Viete, že:
Technická špecifikácia:
Heinz Diekmann – veliteľ hasičskej stanice Bonn 1980:
,,Transporter bolo vozidlo vybavené všetkým pre potreby veliteľa zásahu. Službukonajúci operátor vždy vložil do špeciálnych vreciek vo dverách detailnú mapu operačnej oblasti a mapu energetických uzlov. Na ich čítanie slúžila špeciálna mapová lampa. Keď bolo treba uzavrieť prívod plynu alebo prerušiť elektrické vedenie, vždy sme vedeli, čo urobiť."
| Počet figúrok | 0 ks |
|---|---|
| Verzia (séria) | 03/2025 |
| Rozmery po zostavení | 14 x 6 x 6,5 cm |
| Počet kociek | 162 ks |
| Mierka | 1:35 |
| Hmotnosť balenia | 245 g |
| Rozmer krabice (balenie) | 27,5 x 18 x 6 cm |
| Odporúčaný vek | 7+ |
| Kolekcia | Action Town |
| Kocky možno kombinovať s inou známou značkou | Ano |
| Obsahuje svetielkujúce kocky | Nie |
| Materiál | Plast |
+ Cena,rýchle doručenie
+ Expresné dodanie,ceny, krásne a kvalitné výrobky
Rýchle a spoľahlivé doručenie.
+ 100% spokojnosť, odporúčam
+ Rychlost zpracovani i odeslani zasilky
+ Rychlé a solidní jednání.
Stavebnice COBI sú známe dôrazom na realistické spracovanie vojenskej i civilnej techniky. Jedným z kľúčových parametrov, ktorý ovplyvňuje výsledný model, je mierka stavebnice. Na prvý pohľad ide iba ...
Prečítať celé
Keď sa povie stavebnica z plastových kociek, väčšina ľudí si automaticky predstaví legendárnu značku LEGO. V posledných rokoch si však čoraz väčšiu popularitu získava aj európska značka COBI, ...
Prečítať celé
Cobishop - Ondřej Vašťák
náměstí Hrdinů 109,
68603 Staré Město,
Česká republika
Respektujeme vaše súkromie.
Cobishop.cz používa súbory cookie, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie webovej stránky (základné súbory cookie), na meranie návštevnosti (analytické súbory cookie) a na personalizáciu reklamy (marketingové súbory cookie). Na to, aby sme mohli používať súbory cookie, potrebujeme váš láskavý súhlas. Ďakujeme, že nám pomáhate zlepšovať naše služby. Podrobné informácie nájdete TU.