náměstí Hrdinů 109, 68603 Staré Město, Česká republika
| katalógové číslo: | COBI-5743 |
| EAN: | 5902251057435 |
| záruka: | 24 mesiacov |
| výrobca: | COBI |

To viete:
Technické parametre:
Zo spomienok pilota C-47 počas vylodenia Overlordu v roku 1944:
"Jednotliví vojaci sa rýchlo presunuli k dverám a jeden po druhom skočili do hĺbky. Vždy, keď som videl mužov opúšťať lietadlo, cítil som veľký rešpekt pred ich odvahou. Niektorí z nich boli zasiahnutí protilietadlovou paľbou a padali, iní sa pomaly spúšťali na padákoch k zemi. Počas preletu sme pozorovali početné výbuchy, plamene a dym na zemi. Všetci sme si veľmi dobre uvedomovali, čo sa deje pod nami."
| Verzia (séria) | 05/2023 |
|---|---|
| Hmotnosť balenia | 1235 g |
| Mierka | 1:48 |
| Počet figúrok | 2 ks |
| Rozmer krabice (balenie) | 45 x 32 x 7 cm |
| Rozmery po zostavení | 59,5 x 40,5 x 11 cm |
| Odporúčaný vek | 8+ |
| Počet kociek | 896 ks |
| Kocky možno kombinovať s inou známou značkou | Áno |
| Obsahuje svetielkujúce kocky | Nie |
| Materiál | Plast |
| Kolekcia | World War II |
+ Cena,rýchle doručenie
+ Expresné dodanie,ceny, krásne a kvalitné výrobky
Rýchle a spoľahlivé doručenie.
+ 100% spokojnosť, odporúčam
+ Rychlost zpracovani i odeslani zasilky
+ Rychlé a solidní jednání.
Stavebnice COBI sú známe dôrazom na realistické spracovanie vojenskej i civilnej techniky. Jedným z kľúčových parametrov, ktorý ovplyvňuje výsledný model, je mierka stavebnice. Na prvý pohľad ide iba ...
Prečítať celé
Keď sa povie stavebnica z plastových kociek, väčšina ľudí si automaticky predstaví legendárnu značku LEGO. V posledných rokoch si však čoraz väčšiu popularitu získava aj európska značka COBI, ...
Prečítať celé
Cobishop - Ondřej Vašťák
náměstí Hrdinů 109,
68603 Staré Město,
Česká republika
Respektujeme vaše súkromie.
Cobishop.cz používa súbory cookie, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie webovej stránky (základné súbory cookie), na meranie návštevnosti (analytické súbory cookie) a na personalizáciu reklamy (marketingové súbory cookie). Na to, aby sme mohli používať súbory cookie, potrebujeme váš láskavý súhlas. Ďakujeme, že nám pomáhate zlepšovať naše služby. Podrobné informácie nájdete TU.