náměstí Hrdinů 109, 68603 Staré Město, Česká republika
| katalógové číslo: | COBI-5841 |
| EAN: | 5902251058418 |
| záruka: | 24 mesiacov |
| výrobca: | COBI |
| cena bez DPH: | 635,38 Kč |

To viete:
Technické parametre:
Akrobatická skupina Patrouille de France:
| Verzia (séria) | 09/2025 |
|---|---|
| Rozmery po zostavení | 19 x 25,5 x 10,5 cm |
| Mierka | 1:48 |
| Počet figúrok | 2 ks |
| Počet kociek | 387 ks |
| Rozmer krabice (balenie) | 40 x 28 x 6 cm |
| Hmotnosť balenia | 555 g |
| Odporúčaný vek | 8+ |
| Kocky možno kombinovať s inou známou značkou | Áno |
| Kolekcia | Armed Forces |
| Obsahuje svetielkujúce kocky | Nie |
| Materiál | Plast |
+ Cena,rýchle doručenie
+ Expresné dodanie,ceny, krásne a kvalitné výrobky
Rýchle a spoľahlivé doručenie.
+ 100% spokojnosť, odporúčam
+ Rychlost zpracovani i odeslani zasilky
+ Rychlé a solidní jednání.
Stavebnice COBI sú známe dôrazom na realistické spracovanie vojenskej i civilnej techniky. Jedným z kľúčových parametrov, ktorý ovplyvňuje výsledný model, je mierka stavebnice. Na prvý pohľad ide iba ...
Prečítať celé
Keď sa povie stavebnica z plastových kociek, väčšina ľudí si automaticky predstaví legendárnu značku LEGO. V posledných rokoch si však čoraz väčšiu popularitu získava aj európska značka COBI, ...
Prečítať celé
Cobishop - Ondřej Vašťák
náměstí Hrdinů 109,
68603 Staré Město,
Česká republika
Respektujeme vaše súkromie.
Cobishop.cz používa súbory cookie, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie webovej stránky (základné súbory cookie), na meranie návštevnosti (analytické súbory cookie) a na personalizáciu reklamy (marketingové súbory cookie). Na to, aby sme mohli používať súbory cookie, potrebujeme váš láskavý súhlas. Ďakujeme, že nám pomáhate zlepšovať naše služby. Podrobné informácie nájdete TU.